piątek, 13 grudnia 2013

Info!

Tak skopiowałam dwa rozdziały ,,Black'', przyznaje się do tego i przepraszam. Wiem ile autor może się napracować, ale ja tylko i wyłącznie skopiowałam te dwa rozdziały,  bo później będzie inaczej nie będzie różnych akcji tak jak tam nie będzie że główna bohaterka będzie umiała strzelać, nie będą mieli dzieci. Ona też będzie chodziła do szkoły ale będzie tańczyć będzie występować przez co Harry poczuje się zaniedbany. A dlaczego nie napisałam via? Bo zapomniałam, mam sklerozę a do tego bardzo się spieszyłam. 
Naprawdę przepraszam. Jeśli przestaniecie odwiedzać rozumiem ale na serio prosto z serca przepraszam. 

9 komentarzy:

 1. Nawet jeśli potem ma być inna akcja itp. to i tak powinnaś wymyślić własny początek!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powinnaś usunąć te dwa rozdziały i napisać po swojemu. Wybaczamy ;) I pisz dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A spytalas mam nadzieje o pozwolenie chociaz?? ... popieram kolezanke wyzej, skasuj i napisz swojoczatek

  OdpowiedzUsuń
 4. Może i inne będą dalsze rozdziały, ale i tak skopiowałaś te 2 rozdziały, ale nie miałaś pozwolenia. I w którymś opowiadani tej autorki też było, że bohaterka potrafiła strzelać więc to też jest w pewnym sęcioe spokiowane. Nie powinnaś przepraszać nas tylko napisać to autorce na blogu lub tutaj. Pomyśl dwa razy zanim coś zrobisz ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj wyszło że napisałam że będzie umiała strzelać a nie będzie umiała. Jak tylko będę miała czas to zmienię te 2 rozdziały ale na razie nie bardzo mogę.

   Usuń
 5. nie masz pozwolenia? nie kopiujesz?! proste teraz jako rekompensatę powinnaś usunąć dwa pierwsze rozdziały i po swojemu napisać. Skoro zamierzasz napisać swojego bloga po co kopiujesz? skoro piszesz dalsze rozdziały to dlaczego nie napisałaś swojego początku?!

  OdpowiedzUsuń
 6. jeden już trochę zmieniłam, kolej jeszcze na drugi. Moja polonistka (wredna suka) zawsze mi powtarzała że nie umiem pisać początków. Jak pisałam opis jakiejś jesieni czy opowiadanie (jeśli dalsze losy Marcina Kozery, które zajęło mi 7 str w zeszycie można nazwać opowiadaniem) stawiała mi co najwyżej 3+ za to że nie umiem pisać początków -_- Więc tym razem postanowiłam zrobić to inaczej

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze można spróbować. Gdyby coś nie wyszło zawsze można coś poprawić, a tak kopiuj i wklej to tak słabo...

  OdpowiedzUsuń
 8. skoro umiałaś napisać dalsze rozdziały to czemu nie mogłaś napisać początku ?? a w ogóle pytałaś się o pozwolenie ? jak kopiujesz to kopiujesz wszystko. ty nawet masz tło podobne do BLACK

  OdpowiedzUsuń